
MAX Koningsdag 2026 op Paleis Soestdijk
Na het succes van voorgaande jaren viert omroep MAX ook in 2026 Koningsdag op Paleis Soestdijk. U bent van harte welkom om deze feestelijke dag op het landgoed mee te beleven.
Op maandag 27 april vormt de voortuin van het paleis opnieuw het decor voor diverse live televisie-uitzendingen. Bekende MAX-presentatoren en artiesten zorgen samen voor een feestelijk programma. Onder anderen John en Kees de Bever, Jan Rietman, Django Wagner, de cast van de musical We Will Rock You en Het MAX Orkest verzorgen optredens gedurende de dag.
Vanaf 11:00 uur bent u welkom op het terrein. Bij aankomst ontvangt u koffie of thee met een oranje lekkernij. Deze kunt u gedurende de dag, op vertoon van uw voucher, ophalen bij één van de horecapunten.
Koningsdag op Paleis Soestdijk biedt een combinatie van live televisie, muziek en activiteiten in een bijzondere, historische omgeving.
Tentoonstelling SYM-ME-TRY
In de tentoonstelling SYM-ME-TRY brengt Flore Zoé dertig jaar kunstenaarschap samen rond terugkerende thema’s als macht, gezien worden, gelijkwaardigheid en balans. Het project markeert een belangrijk moment in haar oeuvre: een samenkomst van werk, vragen en inzichten die zich over drie decennia hebben gevormd. Steeds opnieuw onderzoekt zij wat mensen met elkaar verbindt – en wat zichtbaar wordt wanneer verschil niet wordt gladgestreken, maar juist wordt erkend.
Bij het kopen van uw ticket kunt u een tijdslot reserveren voor toegang tot deze expositie. U kunt vervolgens een uur lang op eigen gelegenheid de route langs de foto-expositie volgen.
Praktische informatie
Datum: 27 april 2026
Tijd: vanaf 11:00 uur
Kosten: vanaf € 19,50 (inclusief koffie/thee en oranje lekkernij)
